אודות

חברת אחוזת אריה הינה חברה קבלנית בעלת נסיון רב, בעלת סיווג קבלני ג-5 ,הסיווג הגבוה ביותר.

החברה בונה היום כ-1000 יחידות דיור, בשישה פרויקטים פעילים, עבור היזמים עמרם אברהם, ואפי קפיטל וצפויה להגדיל את פעילותה במהלך השנה הקרובה ולבנות כ1500 יחידות דיור בכל הארץ.

החברה בונה פרויקטים למגורים גדולים ויוקרתיים, וגאה לבנות באותה איכות ויוקרה גם פרויקטים בתוכנית "מחיר למשתכן" ולאפשר לכלל האוכלוסייה להנות מאיכות ביצוע גבוהה. 

החברה מתנהלת באווירה משפחתית וחמה ומנהלת מערכות יחסים הדוקות עם הספקים וקבלני הבית המצוינים שלנו, מתוך ראייה אסטרטגיית לחשיבותם כשותפים אמיתיים לדרך, השומרים על מקצועיות, איכות הבנייה ולוחות הזמנים שהוגדרו.

אנו מאמינים כי ההון האנושי שלנו, הוא זה שמבדיל אותנו מחברות אחרות,ולכן החברה משקיעה את מלוא המאמצים בבחירת הצוותים הטובים ביותר בשוק תעשיות הבנייה -החל ממנהלים, מהנדסים, מנהלי עבודה ועובדי המטה.

בחברה אנו מקפידים להקשיב לכל רעיון שמוצג, מתייחסים בצורה שוויונית ומכבדת לכל עובד, ודואגים לשמור על יחס הגון  ותגמול הולם לכל עובד ועובד.

החברה דוגלת בצמיחה ולמידה מתמדת, וככזו  דואגת להדרכות שוטפות, הכשרות מקצועיות, ופיתוח מסלולי קידום גם לעובדים צעירים ללא נסיון אך בעלי פוטנציאל ורצון.

ערכי הליבה של החברה הם:
אמינות ויושרה, כבוד לזולת, מקצועיות, התקדמות אישית וצמיחה

ערכים אלו מנחים את עובדי החברה, כל פעילות מתבצעת כשרוח צוות מאחדת אותם, ובחשיבה משותפת ויצירתיות הם עובדים בשיטות בנייה מתקדמות וחדישות על מנת לעמוד ביעדי האיכות ולוחות הזמנים שלנו ולספק ללקוחותינו את המוצר הטוב ביותר.

גלריה

תמונות נוספות להתרשמות

צור קשר


אחוזת אריה
רחוב המסגר 22 חדרה
ת.ד 85 חדרה
דוא"ל: [email protected]

פניות שלכם השאירו כאן

אחוזת אריה
רחוב המסגר 22 חדרה
ת.ד 85 חדרה  [email protected]


* אנא הקלידו שם
* אנא הקלידו נייד
אנא הקלידו טלפון
* אנא הקלידו אימייל
אנא הקלידו נושא הפנייה